Jdi na obsah Jdi na menu
 


MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ

23. 5. 2009

23.5.

JSME SE ZÚČASNILI MVP:

NORD BOHEMIA CANIS LITOMĚŘICE

 OBĚ FENKY BYLY VE TŘÍDĚ MLADÝCH

  

Obrazek

DEN PŘED VÝSTAVOU JSEM VZALA HOLKY VYKOUPAT K RYBNÍKU, ELA MOC NECHTĚLA, ALE IBI SKÁKALA ŠIPKY A RADOSTNĚ NOSILA VŠE Z VODY.

V NOCI BYLA BOHUŽEL ZIMA, I KDYŽ JSEM KAŽDÉ FENCE VYTŘELA MÍSTO NAD KOŘENEM OCASU, ráno jsem  zjistila, že ELIZ "nevrtí"....NASTYDL JÍ OBRATEL....něco jako u lidí houser,přemýšlela jsem zda  jet či ne, ale jely jsme...

NA VÝSTAVU JSME VYJÍŽDĚLY PŘED 6 HODINOU, JIŽ NASTUPOVÁNÍ BYLO VESELÉ, ELA SKOČILA DO AUTA A VZORNĚ SI SEDLA, ALE IBI...TA POTVORA, NE A NE, SOTVA JSEM JI USADILA, HOP A BYLA V LESE, PO PÁR" CVIČNÝCH " NÁSTUPECH A JEJÍCH VÝSTUPECH, JSME KONEČNĚ VYJELY.

STAVILY JSME SE PRO MÉHO BRATRA, KTERÝ V NAŠÍ NEPŘÍTOMNOSTI O PSÍKY PEČUJE S VELKOU LÁSKOU A JÁ MU ZA VŠE VELMI DĚKUJI.....

 

POČASÍ NÁM PŘÁLO, BYLO SLUNÍČKO + FOUKAL VÍTR, IDEÁLNÍ PRO PEJSKY + JEJICH DOPROVOD.

 

NÁŠ KRUH Č.27 BYL SPOJENÝ S PEJSKY, NEJDŘÍVE ŠLI KLUCI, A TAK JSME ČEKALI.

 

PŘED 11H JSME ŠLY S FENKAMI NA ŘADU, PROBĚHNUTÍ PŘED ROZHODČÍ  V KRUHU A NÁSLEDNÉ VYSTAVENÍ KAŽDÉ FENKY V POSTOJI,/  hned 1.otázka byla na ELIZ, co to?....po vysvětlení mi pí rozhodčí poradila nahřát záda a nechat ELIZ v teple, pak už byla  KONTROLA CHRUPU- ZKUS, PLNOCHRUPOST, NA POŽÁDÁNÍ   ROZHODČÍ-PÍ KRUTSKÁ  ZMĚŘILA VÝŠKU.

PO ZAPSÁNÍ POSUDKU, pí KRUTSKÁ VYSVĚTLILA CO SE JÍ NA FENCE LÍBÍ, NĚKTERÝM CO NELÍBÍ.

ELIZ- ELIŠKA SE MOC LÍBILA, JEN PREZENTACE DÍKY NEVRTĚNÍ BYLA HORŠÍ.

JAKO 3.ŠLA NA ŘADU IBI, VÝSTAVA SE JÍ MOC LÍBILA, PĚKNĚ STÁLA A BYLA POCHVÁLENÁ, JEŠTĚ MUSÍ DOZRÁT, ALE NEMÁ ŽÁDNOU VADU, IBI  PRO ZMĚNU ZAČALA MĚNIT SRST, JE ŽÍHANÁ.

PO POSOUZENÍ VŠECH FENEK SE PÍ ROZHODČÍ ROZHODOVALA MEZI 1-2. MÍSTEM U ELIZ IBI, vyhrála IBI- V1, CAJC,

ELIZ BYLA 2, V2

IBI JEŠTĚ POSTOUPILA DO SOUTĚŽE O NEJHEZČÍHO MLADÉHO PSA PLEMENE, KDE TAKÉ VYHRÁLA.

 

DÁLE POSTOUPILA DO ODPOLEDNÍ SOUTĚŽE O VÍTĚZE ZE VŠCH MLADÝCH PSŮ VÝSTAVY, PO 3 HODINOVÉM ČEKÁNÍ,PŘI KTERÉM JSME KOUPILI FENKÁM VÝSTAVNÍ- PŘEPRAVNÍ BOUDU, SE FENKY VYSPALY A MY SE ZÚČASNILY ZÁVĚRU SOUTĚŽE.V 17 HODIN BYL KONEC A MY JELY DOMŮ.

MOC DĚKUJI PŘÁTELŮM ZA POMOC S VYSTAVOVÁNÍM 2 FENEK, ZA POVZBUZOVÁNÍ BĚHEM CELÉHO DNE A ZA KRÁSNÉ MOMENTKY Z CELÉ VÝSTAVY.