máme ČOKOLÁDOVÁ štěňátka vrh " E "

012.jpg

G.Ibi & Nebthet z Českomoravské vysočiny "U" se stali 1.6.2017 rodiči 10 čokoládových štěňátek .
Porod byl opravdu lehký a rychlý , Beunka začala být nervozní již včera dopoledne, večer ve 22h jí odtekla plodová voda , v 23.25 byla po 2x zatlačení na světě 1holčička a pak to šlo velmi rychle , ve 3.40 h poslední holčička a Bea snědla vše ze 3 mističek , lehla k miminkům a spala jako dřevorubec.Já bděla , uklízela, čístila bedýnku a mazlila se s dětmi .Ještě budeme mít kontrolní sono , ale myslím že 8 holčiček +2 kluci jsou naše konečné číslo.Beunko & Nebísko děkujeme za krásnou čoko tlupu andílků ??? doufám .

ODBĚR po 20.7.2017, dále dle osobní domluvy .

FOTOGALERIE zde wink KLIK

na Facebooku - wink klik

EASY .....398g........REZERVACE  pí Bienerová

EBBI PURPLE .....430g ....REZERVACE pí Mašková

EMILII.......390g.......REZERVACE pí Podloucká

ENNIE .......400g .....REZERVACE p.Kadič

EBONY .......335g....REZERVACE  pí Křenovská

ELA.........335g.......REZERVACE pí Čebišová

EMILY......360g .....REZERVACE pí Kořenová

Eilis.......400g......REZERVACE  pí Brunová

ELIÁŠ........370g......REZERVACE p.Švejda

EMANUEL........360g .....REZERVACE pí Vodičková

Miminka prospívají velmi dobře, Bea má dostatek mlíčka a o miminka se velmi pečlivě stará.

V 14 dnech jsme je poprvé odčervili, Bea stále plně kojí .

Začínáme miminka zvykat na kaši Mister Mix , první ochutnávka byla víc na nich než v jejich bříškách .

Po 3týdnu zvykáme štěňátka na pobyt venku , první krůčky ve venkovním výběhu a na noc jsou zpátky doma .

Ve 4 týdnech jsme opět miminka odčervili štěněčí pastou .CHLUPÁČI JSOU JIŽ VE VENKOVNÍM BYDLENÍ NA ČERSTVÝCH HOBLINKÁCH .

Dostávají  štěněčí kaši , maminka Bea stále kojí a na kousání už do mističek sypeme granulky Mister Mix, které jim moc chutnají .

Jelikož budoucí rodiny budou krmit granulkami , štěňátka dostávají suché granule , štěněčí kaši , lipánky, pribiňáčky, tvarohy, jogurty . Na okus jablíčka , mrkev .

Oblíbené hračky : pískací plyšáci ,provazy na kousání, PET lahve , míčky a hlavně sourozenci , tahání je za ocásek, kousání do uší....a zlobení maminky Bey .

**************************************************

Rodiče čokoládových štěňátek " E "

bea---sachmet-290.jpgG.Ibi z Českomoravské vysočiny

info na její stránce  KLIK
nebisek-5.jpg

&

Nebthet z Českomoravské vysočiny

" U " info na jeho stránce KLIK

více foto loňského vrhu ZDE - klik wink

Miminka jsou ze spojení 2 odchovů naší CHS ,s vynikajícími vlohy pro výstavy +práci.., nezávazná návštěva vždy po domluvě vítána.

Veškeré informace Vám ráda podám na tel.777 300 955 nebo zcmv@email.cz

057.jpg

Jak odchováváme štěňátka....

Malé labroušky máme odchované v domácím prostředí,

beaaa-041.jpg

po 3 týdnu si přivykají  na zahradu + dále na venkovní bydlení .Na ruch domácnosti, prací na zahradě , na návštěvy našich přátel a mazlení a hlazení Štěňátka neodtrháváme od naší psí smečky, vyrůstají ve velké rodině a jsou přivyklá všemu co jim můžeme umožnit .

25-den-beunatka-106.jpg

Pravidelně štěňátka vážíme, a pro radost naší + nových rodin stále fotíme, pravidelně k nám jezdí náš veterinář .Štěňátka BUDOU řádně očkována, čipována, prohlédnuta veterinářem, 4x odčervená.Každý chlupáč dostane velký dárkový balíček, kupní smlouvu, očkovací průkaz a páníčkové  rady jako pečovat o štěňátko. Stálý chovatelský servis- poradenství , pomoc při výchově, uchovnění , zkouškách samozřejmostí.

vazeni-039.jpg

Labrador je pes velmi společenský, rodinný, bylo by pro něj velkým trápením být odtržen od člověčí rodiny, je to plemeno, které bez problému může být venku , spát na zahradě .....      ale potřebuje kontakt s člověkem,    dětmi + ostatními zvířaty. Velmi dobře zapadne do jakéhokoliv prostředí, nevadí mu bydlet v bytě-bytovce, v domě, ale potřebuje pravidelné procházky, házení míčků či aportů , plavání v jakékoliv vodě, ať je to řeka, potok, rybník či bahnitá kaluž ,a hlavně být s lidmi! LR je lovecké plemeno .

prehrada--maja-nut-ela---horus-nedele-2014-040.jpg

KAŽDÝ LABRADOR rád "pracuje" , naše holky mají klubové zkoušky OVVR, i pracovní zkoušky.

Veškeré dotazy Vám ráda zodpovím, po domluvě je osobní návštěva vítána.
Jsme ve středu ČR – exit D1- HUMPOLEC – dále 11km obec DOLNÍ MĚSTO.

Informace Vám ráda poskytnu na tel. 777 300 955 nebo zcmv@email.cz

FACEBOOK CHS labrador z Českomoravské vysočiny