Junior CHAMPION , CHAMPION CZ Q.Kleopatra z Českomoravské vysočiny

plnochrupá ,  skus nůžkový,

výška 54
OVVR plný počet bodů, PZ 3.c -Working Certificate

Hereditarni nazalni parakeratoza (HNPK) - Genotyp N/N (prosty mutace)

Zatezi indukovany kolaps (EIC) - PCR - Genotyp N/N (prosty mutace)

nese vlohu pro čokoládovou barvu

ze spojení : matka: JCH Dual Purpose Royal Standard   &

otec: Champion  Cz, Bg, Mne, Mk Chablais Sable Blue Caramelo import Canada

velká FOTOGALERIE Kleopatry - KLIK

duben-002.jpg

1.1.2012 se narodilo malé černé chlupaté štěstí, od prvních okamžiků mi přirostla k srdci , i když jsem vybírala mezi 2 fenkami.Malá čertovská chlupatá kulička byla všude, neutuchající energii má dodnes, i přes svojí mohutnou kostru , je velmi obratná ,rychlá a pořád aportující , čichající k jakékoliv stopě .Její vášní je roští ,strniště, pole , les a v neposlední řadě voda .Šipky které skáče na lomu, u potoka který máme za domem jsou neskutečné, jediné co jí odradí od skoku je moje houknutí NEEE a led na vodě.Klea se potápí, loví z hloubky a pořád je v pohybu.Výstavy má po rodičích ŠAMPIONECH v " krvi " , když se mě někdo ptá jak jsem jí naučila stát , vždy říkám já ? ne, to ona sama, prostě si stačilo stoupnout s jakýmkoliv jídlem / to neodolá nikdy / a ona stojí a velmi radostně vrtí .Je neskutečná šoumenka , v očích jí hrajou čertovské ohníčky a směje se.V 11.měsících velmi úspěšně absolvovala 2 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVY V PRAZE , které vyhrála.NA Národní výstavě v Brně 5.1.2013 získala třetí titul CAJC a tím získala  titul JUNIOR ŠAMPION ČR.Na klubové výstavě KCHLS v Humpolci 27.-28.4.2013 již byla v mezitřídě a bohužel přesrsňovala, ale i přesto získala 2x rec.CAC. Další velký úspěch byla podzimní MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA  DOUBLE CACIB Praha - Prague Expo Dog 2.+3.11.2013 ,  kde KLEOPATRA opět vyhrála a získala po oba dny V1, CAC .

imgp2913.jpg

OVVR  jsme absolvovaly lehce , a přemýšlela jsem co dál...na PODZIMNÍ ZLOUŠKY jsem se připravovala s Mayet a Kleu jsem začala brát sebou, s tím ,že to příští rok dotrénujeme a zkusíme udělat.Ale Klea se projevila jako vášnivá vlečkařka, slídilka a tak jsem jí po 5 dnech cvičení vzala sebou.Bohužel  slídění nám nějak nevyšlo ,zbytečně jsem jí odvolala v počátku a ona se pak držela u mě a tím jsme spadly do 3.ceny , ale Nos ,vlečky + aporty za 4 , chtělo to více času na cvičení, KTERÉ JÍ MOC BAVÍ.

22.2.2014 KLEOPATRA úspěšně získala  TŘETÍ titul CAC a tím splnila podmínku pro získání ČESKÉHO ŠAMPIONA KRÁSY.VELMI NÁS TĚŠÍ,ŽE I PŘES ROZDÍLNÝ ÚHEL POHLEDU ROZDÍLNÝCH ROZHODČÍ, JE KLEOPATRA NA VÝSTAVĚ NA 1. NEBO NEJHŮŘE NA 2.MÍSTĚ ,na mezinárodních,klubových nebo národních výstavách kde soupeří s těmi nejlepšími z evropy.Máme  z ní velkou radost .Naše další plány na výstavy trochu kazí období hárání,které u Kleušky očekáváme v období mezinárodních,národních či evropské výstavy v letošním roce.A tak jsme se rozhodli ,že zkusíme Kleopatře vybrat ženicha a uvidíme,zda se budeme radovat z malých černých + čokoládových kuliček.9 ŠTĚŇÁTEK PORODILA 10.5.2014 a byla naprosto skvělou maminkou, porod měla dlouhý,ale lehký , hned od prvního štěňátka sama věděla co má dělat a o miminka se starala s obrovským nadšením až do jejich odchodu, do té doby je stále kojila.

duben-006.jpg

duben-008.jpg

duben-192.jpgduben-130.jpg

imgp0162.jpg