máme čokoládová štěňátka P

Máme tmavě čokoládová labradoří štěňátka Fíny & Jacka

VRH " P "  *1.1.2019 - odběr po 21.2.2019

Tefnut z Českomoravské vysočiny vice info klikwink

/Hidden Happiness Tankaram  & Ch. Cz, Bg, Mne, Mk Chablais Sable Blue Caramelo /
&

Ch. KO, MNE, BALC. Master Du Taillis Madam více info klik wink

/Raglan Jack Frost+Give Me du Taillis Madam /

se stali rodiči 3 chlapáků +2 holčiček

Fína je velmi starostlivá maminka  pečující o své děti s největším nasazením, zvážit je po porodu je téměř nemožné, jakmile jí miminko vezmu okamžitě se dožaduje jeho návratu k sobě a náležitě si ho kontroluje :-)

Mlíčka má dost a děti spokojeně spinakají s plnými bříšky.

Velká FOTOGALERIE  na RAJČETI -klikwink

Pravidelně budeme přidávat fotogarfie

více info Vám ráda poskytnu  : tel. 777 300 955  , zcmv@email.cz

fina-x-master.jpg

Jak odchováváme štěňátka...

petl0707.jpgMalé labroušky máme odchované v domácím prostředí ,po 3 týdnu si přivykají  na zahradu + dále na venkovní bydlení .Na ruch domácnosti, prací na zahradě , na návštěvy našich přátel a mazlení a hlazení Štěňátka neodtrháváme od naší psí smečky, vyrůstají ve velké rodině a jsou přivyklá všemu co jim můžeme umožnit .

Pravidelně štěňátka vážíme, a pro radost naší + nových rodin stále fotíme, pravidelně k nám jezdí náš veterinář .Štěňátka BUDOU řádně očkována, tetována, prohlédnuta veterinářem, 4x odčervená.Každý chlupáč dostane velký dárkový balíček, kupní smlouvu, očkovací průkaz a páníčkové vytištěné rady jako pečovat o štěňátko. Stálý chovatelský servis- poradenství , pomoc při výchově, uchovnění , zkouškách samozřejmostí.

vazeni-039.jpg

Labrador je pes velmi společenský, rodinný, bylo by pro něj velkým trápením být odtržen od člověčí rodiny, je to plemeno, které bez problému může být venku , spát na zahradě .....      ale potřebuje kontakt s člověkem,s dětmi + ostatními zvířaty. Velmi dobře zapadne do jakéhokoliv prostředí, nevadí mu bydlet v bytě-bytovce, v domě, ale potřebuje pravidelné procházky, házení míčků či aportů , plavání v jakékoliv vodě, ať je to řeka, potok, rybník či bahnitá kaluž ,a hlavně být s lidmi! LR je lovecké plemeno .

KAŽDÝ LABRADOR rád "pracuje" , naše holky mají klubové zkoušky OVVR, i pracovní zkoušky.

img_2000--1-.jpg

Veškeré dotazy Vám ráda zodpovím, po domluvě je osobní návštěva vítána.
Jsme ve středu ČR – exit D1- HUMPOLEC – dále 11km obec DOLNÍ MĚSTO.

Informace Vám ráda poskytnu na tel. 777 300 955 nebo zcmv@email.cz

FACEBOOK CHS labrador z Českomoravské vysočiny