čekáme čokoládová štěňátka

Konec února čekáme narození čokoládových štěňátek

ze zahraničního krytí , odběr  cca 1/2 dubna - duben

ibi-mimi-193.jpg

Hathor Star z Českomoravské vysočiny info klik

& Viceroy Effulgent Black & Chocolate info klik

Založila jsem pořadník se zájemci .

Informace Vám ráda poskytnu na tel. 777 300 955

nebo labradorzvysociny@seznam.cz

FACEBOOK CHS labrador z Českomoravské vysočiny & Lab z Vysočiny

50281646_1111201559085267_8417440570724581376_n.jpg

Jak odchováváme štěňátka...

petl0707.jpgMalé labroušky máme odchované v domácím prostředí ,po 3 týdnu si přivykají  na zahradu + dále na venkovní bydlení .Na ruch domácnosti, prací na zahradě , na návštěvy našich přátel a mazlení a hlazení Štěňátka neodtrháváme od naší psí smečky, vyrůstají ve velké rodině a jsou přivyklá všemu co jim můžeme umožnit .

Pravidelně štěňátka vážíme, a pro radost naší + nových rodin stále fotíme, pravidelně k nám jezdí náš veterinář .Štěňátka BUDOU řádně očkována, tetována, prohlédnuta veterinářem, 4x odčervená.Každý chlupáč dostane velký dárkový balíček, kupní smlouvu, očkovací průkaz a páníčkové vytištěné rady jako pečovat o štěňátko. Stálý chovatelský servis- poradenství , pomoc při výchově, uchovnění , zkouškách samozřejmostí.

vazeni-039.jpg

Labrador je pes velmi společenský, rodinný, bylo by pro něj velkým trápením být odtržen od člověčí rodiny, je to plemeno, které bez problému může být venku , spát na zahradě .....      ale potřebuje kontakt s člověkem,s dětmi + ostatními zvířaty. Velmi dobře zapadne do jakéhokoliv prostředí, nevadí mu bydlet v bytě-bytovce, v domě, ale potřebuje pravidelné procházky, házení míčků či aportů .

img_2199.jpgPlavání v jakékoliv vodě, ať je to řeka, potok, rybník či bahnitá kaluž ,a hlavně být s lidmi! LR je lovecké plemeno .

KAŽDÝ LABRADOR rád "pracuje" , naše holky mají klubové zkoušky OVVR, i pracovní zkoušky.

img_2000--1-.jpg

Veškeré dotazy Vám ráda zodpovím, po domluvě je osobní návštěva vítána.
Jsme ve středu ČR – exit D1- HUMPOLEC – dále 11km obec DOLNÍ MĚSTO.

Informace Vám ráda poskytnu na tel. 777 300 955 nebo zcmv@email.cz

FACEBOOK CHS labrador z Českomoravské vysočiny